Draco Ashbringer

Jatutylkospamie

  • Nick: Jatutylkospamie

  • Imie i nazwisko: Draco Ashbringer

  • Magia: Czarna i umyslu

  • Wiek: 35

  • Ekwipunek: Mieczyk, garstka ziol leczniczych, Umiejetnosci: obeznany w histori, geografi etc, szermierka i walka wrecz,

  • Wyglad: Sredniego wzrostu brunet. Ma czarne oczy. Jego twarz zdobi cieta blizna pod prawym okiem. Jest dosc dobrze zbudowany, ale bez przesady. Twarz skrywa pod kapturem. Zazwyczaj nosi lniany plaszcz pod którym ma bezrekawnik. Wierzchnie okrycie zdejmuje zazwyczaj w powarzniejszych walkach. Nosi tez grubsze spodnie. Maja chronic przed ranami, ale sprawdzaja sie kiepsko. Do pasa przypiety ma miecz i tobolek z przedmiotami. Na prawej dłoni nosi rękawicę. Skrywa ona blizny po wypadku w młodości.

  • Historia: Draco urodził się w mieście na starym kontynencie. Jego wczesna młodość przebiegła normalnie. Miał zostać tak jak jego ojciec marynarzem. Niezbyt odpowiadała mu ta przyszłość. W wieku 15 lat uciekł z domu. Włóczył się po świecie zafascynowany opowieściami z dzieciństwa. Jego nos okazał się jednak zbyt wścibski. Pewnego dnia zaciągnął się do oddziału ekspedycyjnego jednego z magów. Poszukiwali oni miejsca zwanego Czarna Studnią. Gdy wesoła (jeszcze) kompania zlokalizowała cel i dotarła na miejsce, okazało się że cały plan był do niczego. Studni strzegł demon imieniem Guedal. Drużyna rozpadła się w ciągu paru minut. Draco miał więcej szczęścia niż rozumu. Nie dość że przeżył to miał kontakt z wodą pochodzącą z Studni. W trakcie walki parę kropel spadło na jego prawą dłoń. Cały obraz zaczął mu się zlewać. Następnie ocknął się w pustej jaskini. Studni anie demona nie było. Zostały tylko zwłoki. Kontakt z wodą ułatwiło mu opanowanie magii. Korzystając z tej możliwości, uczył się dziedzin magicznych. Opanował tez magie umysłu, potrafiła ona zwiększyć skuteczność szermierki.


Komentarze (1):


Tragiczny Romantyk
13 maja 2016, 18:24

@Jatutylkospamie: Przyjęty.