Lilith Blanchett

Nirameja

 • Nick: Anka MG

 • Imię i nazwisko: Lilith Blanchett

 • Pseudonim: Sinoth

 • Wiek: Dwadzieścia pięć

 • Magia: Mrozu i Natury

 • Ekwipunek: Na rękach posiada coś na wzór ukrytych ostrzy, mimo że używa magii czuje się z nimi po prostu bezpieczniejsza. Przy pasie pełno drobnych przegródek na różnego rodzaju rzeczy, od monet po bandaże.

 • Umiejętności: Jest bardzo zwinna, wspinanie się na budynki czy drzewa nie sprawia jej większego problemu. Tak jak bieganie po nich, po prostu jest zwinna jak małpka. Posiada wysoką wiedzę w używaniu ostrzy, jest to kontaktowy i cichy sposób załatwienia swojego celu. Często przydaje się w bitwach na bliskiej odleglości. Liczenie i czytanie, pisanie także nie sprawia jej większego problemu, tak jak znajomość mapy.

 • Wygląd: Oba:

 • Wygląd Lilith dzieli się na dwa typy, widziana jako kobieta oraz mężczyzna.. chociaż tego pierwszego używa rzadko, ze względu na załogę statku. A więc kontynuując, jako mężczyzna. Piersi obwiązuje kilkoma warstwami bandażu, aby z pięknych walorów zrobić prostą klatkę piersiową jak u chłopa. Włosy splata najczęściej w gniazdo, a następnie zakrywa je przepaską. Dobra ochrona przed słońcem, oraz przed dociekliwymi ludźmi. Ubiera się w ubrania zakrywające prawie każdy element jej ciała, na klatce piersiowej posiada koszulę zakrywającą miejsce gdzie powinny znaleźć się dekolt. Na to ma jeszcze kubrak, a pod nim na obu rękach ostrza przywiązane do koszuli skórzanymi pasami. Wszystko splecione grubym pasem, wraz z czerwonym pokryciem. Na nogach klasyczne, typowe buty z grubą podeszwą i wysokie ponad kostkę, no i oczywiście szerokie spodnie nie odkrywające żadnego skrawka jej kobiecości. W wersji kobiecej po prostu zdejmuje chustę z głowy, rozpuszcza włosy, odkrywa dekolt i maluje usta szminką na krwisto czerwony kolor. Wersja męska: Wersja damska:

 • Historia: Od małego wychowała się na statku, nie miała rodzicom za złe że zostawili ją samą na pastwę losu. Jest im nawet wdzięczna, to przecież tam nauczyła się korzystać z mapy, liczyć i tej biegłej zwinności. Los chciał że mężczyzna, albo jej przybrany ojciec od zawsze chciał mieć syna.. dlatego też tak była traktowana. Gdzie jej prawdziwe imię to Lilith, ojciec nazywał ją Sinothem. Ubierał jak chłopca, kazał traktować jak chłopca.. no bo nikt szczerze mówiąc nie zwracał na nią uwagi. Każdy miał ją gdzieś, dlatego też jej pseudonim szybko się przyjął. Mijały lata, umiejętności rosły wraz z magią o której nikomu nie wspomniała. No bo po co? Przyszedł też dzień rozłąki, a ojciec dobrze wiedział kiedy to nastąpi. Wtedy podarował jej ostrza, pieniądze i kazał być nadal Sinothem. Dla bezpieczeństwa, przed nią był taki chory świat że po prostu musiała się kryć ze swoją płcią. Dlatego też od osiemnastego wieku życia zatrudniła się u pewnego mężczyzny imieniem Asherg. Widział w niej potencjał, niewiele tak młodych osób umie korzystać z mapy i biegle liczyć, no i pisać. Nie szorowała pokładu jak większość załogi, przeszła nieco wyżej.. jako pomocnik, no bo nadal nazywana była Sinothem. Po kilkunastu latach stała się kwatermistrzem, pasowało jej to. Ona nie wchodziła kapitanowi w drogę, a jemu to było na rękę. Tylko czekać, aż dowie się prawdy..

 • Chowaniec: -


Komentarze (2):


Savesenci
13 maja 2016, 09:13

Tu będzie moja karta postaci. Muszę po prostu wychodzić a wieczorem nie chcę zapomnieć o tym więc posta zostawiam.


Tragiczny Romantyk
13 maja 2016, 15:10

Przyjęta. Świetna kp :D. Jesteś Anią, prawda? :V