Lottie Stones

Karagni

  • Nick: Karagni

  • Imię i nazwisko: Lottie Stones

  • Magia: Magia Umysłu, Biała Magia

  • Ekwipunek: Mały sztylet z ozdobną rękojeścią, woreczek z ziołami, moździerz, zestaw małego alchemika, manierka z wodą.

  • Umiejętności: Zna anatomię człowieka oraz procesy zachodzące w jego ciele, co pozwala jej na skuteczne leczenie zarówno magią jak i środkami leczniczymi. Wykorzystuje to także w walce, o ile do niej dochodzi, poprzez ataki w punkty witalne człowieka oraz zakładanie dźwigni i duszeń.

  • Wygląd: Zarówno z wyglądu jak i zachowania przypomina kapłankę. Szczupła, średniego wzrostu dwudziestoletnia dziewczyna o opuszczonych ramionach i pokornej postawie. Długie blond włosy zwisają jej luźno za łopatki. Twarz o łagodnych rysach zdobią błękitne oczy oraz malinowe usta. Jej codzienne ubranie stanowi sięgająca łydek biała tunika przepasana skórzanym pasem oraz różowa peleryna z kapturem. Na nogach nosi wiązane ponad kostki czarne sandały. Dodatkowo posiada dosyć obszerną torbę ze skóry pancernika.

  • Historia: Urodziła się w małym miasteczku na starym kontynencie. Nie wiadomo nic o jej rodzicach, została zostawiona na progu sierocińca prowadzonego przez kapłanki. To tam odkryła swój talent do magii. Początkowo zajmowała się sztuczkami oraz iluzjami mającymi zabawiać inne dzieci. Siostry chciały jednak nauczyć jej białej magii. Od tego czasu zaczęła studiować anatomię oraz uczyć się alchemii. Przez kilka lat pomagała leczyć chorych, lecz po pewnym czasie postanowiła wyruszyć w świat, aby zgłębiać wiedzę. Trafiła do większego miasta, gdzie zajmowała się biednymi. Została jednak skazana na banicję, gdyż władze uznały, że "ma zły wpływ na część społeczeństwa". Natrafiła na kupca podróżującego statkiem, dzięki któremu dotarła do Hilldarii.


Komentarze (1):


Tragiczny Romantyk
13 maja 2016, 15:10

Przyjęta.